Stichting Blauw

India Children Sponsorship

India Children Sponsorship

Hallo, ik ben Hansa Resing Rathwa

Deze stichting, een particulier initiatief zorgt al ruim 50 jaar, met inkomsten van donoren, voor onderwijs voor ongeveer 250 kansarme kinderen voornamelijk meisjes in de deelstaat Gujarat in India. Zo hebben we in de 50 jaar samen een bedrag van 1 miljoen euro bijgedragen. Door het volgen van onderwijs (een vorm van basis en middelbaar onderwijs) krijgen de kinderen een betere toekomstmogelijkheid.

Voor slechts 12,- euro per maand gaat er een kind naar school

Onze stichting zorgt ervoor dat er de komende 10 jaar, 10 meisjes zoals Hansa onderwijs kunnen volgen op een internaat. Heb je ook interesse om een bijdrage te leveren aan de toekomstmogelijkheden van een kind, kijk dan eens op www.childrensponsorship.nl en overweeg een kind te sponsoren.

Stichting Blauw